Загальнонаціональний правопросвітницький проект

новини

 • До Всеукраїнського тижня права

  До Всеукраїнського тижня права

  Кафедра міжнародного права та наукова бібліотека Університету за участю Головного територіального управління юстиції в Харківській області провели Всеукраїнський урок «Права людини у сучасному світі».

 • Приєднуйтеся до акції!

  Приєднуйтеся до акції!

  Бібліотека Університету взяла участь у благодійній акції до Дня святого Миколая та Нового року для дітей-сиріт Люботинського обласного інтернату та Вовчанського району, яка була ініційована заслуженим артистом України Гаррі Сетьяном і підтримана профспілковим комітетом НЮУ ім. Ярослава Мудрого. Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції!

 • 2 грудня в Університеті відбувся День відкритих дверей

  2 грудня в Університеті відбувся День відкритих дверей

  Абітурієнти та їх батьки ознайомилися з сучасним середовищем навчально-бібліотечного комплексу. Відвідувачі отримали цікаву інформацію з історії бібліотеки, щодо архітектурних особливостей будівлі, а також можливостей користувачів. Фахівці бібліотеки розповіли про електронні ресурси та книжкові фонди. Було продемонстровано сайт бібліотеки, віртуальні та тематичні експозиції, які можна використовувати у дистанційному навчанні.

 • До 130-річчя від дня народження

  До 130-річчя від дня народження

  30 листопада 2017 р. проводиться круглий стіл "Моріц Маркович Гродзинський – засновник Харківської школи кримінально-процесуального права". До уваги читачів у відділі рідкіских видань та дисертацій представлено експозицію праць вченого, яку ми запрошуємо переглянути.

 • Вітаємо з перемогою!

  Вітаємо з перемогою!

  21-24 листопада у ХДНБ ім. В. Г. Короленка пройшла Четверта регіональна школа бібліотечного журналіста.
  Наукову бібліотеку НЮУ ім. Ярослава Мудрого представляла зав. сектором В. В. Брагінська , яка отримала сертифікат та диплом I ступеня за створення електронної бібліотечної газети "EX LIBRIS. Из книг..."

Всі новини

науковцям

нове в бібліотечному обслуговуванні

круглий стіл

електронне замовлення

 • Електронне замовлення!

  Користуйтеся можливістю оперативно отримати інформацію. Замовляйте необхідні книги дистанційно цілодобово. Це значно економить ваш час.
  Замовлення здійснюється з електронного каталогу після авторизації. Для авторизації введіть своє прізвище українською мовою та номер читацького квитка.

Наші партнери

 • UBA-partner napnu 0-посл karazin kup-nan
  vernadsk-b korolenko
  vipusknuran in-jure
  znu-b odessa naukma-b
  gerb yuridichnoji kliniki
  elibukr vivat-lex nac-lib
  khgak kpu maksim
04492916
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
894
3075
42146
114504
Дата: 2017-12-16
Счетчик joomla

© 2012-2017 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені