Наукова бібліотека та кафедра культурології університету провели мовно-літературний брейг-ринг та презентацію літературно-художньої експозиції "Мова – духовне багатство народу".

Відзначення Дня української писемності та мови в Університеті

 

У День української писемності та мови – свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада, а за православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія, наукова бібліотека і кафедра культурології зорганізували та провели мовно-літературний брейн-ринг. У змаганнях узяли участь команди: Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури та кримінальної юстиції «Захисники мови», Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України «Сови юстиції» та факультету адвокатури «Братство Тарасівців».

Ведучий заходу доцент кафедри культурології В. М. Пивоваров привітав усіх учасників і присутніх зі святом, наголосив, що в залі зібралися істинні шанувальники українського слова, для кого мова – форма культурного й національного життя.

Конкурс передбачав кілька етапів, серед яких: «Назвати автора відомого висловлення про мову», вікторина «Мовне асорті», «Культура мовлення», конкурс «Фразеологізми» і літературна вікторина, присвячена 295 річниці із дня народження великого українського поета, просвітителя, філософа Григорія Сковороди.

Завідувач відділу наукової літератури І. В. Бова презентувала книжкову виставку, розповіла про найцікавіші літературні новинки бібліотеки.

На завершення студенти змагалися в художньому читанні творів Г.С. Сковороди: «Розмова про премудрість», «Ой ти птичко, желтобоко» і «De Libertate».

Оцінювало конкурс журі у складі викладачів кафедри культурології: Л.М. Сідак, О.А. Шумейко, О.М. Єрахторіної, О.А. Лисенко, О.А. Прудникової, Н.В. Кулинич.

За підсумками журі переможцем стала команда «Захисники мови» (81 бал), за що й дістала солодкий приз, який щедротно надав профком студентів університету.

 

dm3  

 IMG 5879 IMG 5892

 IMG 5895 IMG 5901 IMG 5921 

IMG 5922 IMG 5937 IMG 5969

IMG 5978

05234600
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
47
3394
30602
81387
Дата: 2018-11-13
Счетчик joomla

© 2012-2018 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені