Ус О. В. Теорія та практика кримінально-правової кваліфікації : лекції / О. В. Ус. - Харків : Право, 2018. - 368 с. : іл.

Лекції з навчальної дисципліни «Теорія та практика кримінально-правової кваліфікації» присвячені сучасному вченню про кримінально-правову кваліфікацію. Розглядаються її поняття, види, теоретико-методологічні засади (основні характеристики), загальні та спеціальні правила кримінально-правової кваліфікації (зокрема, кваліфікація при колізії та конкуренції кримінально-правових норм; закінченого та незакінченого злочину; злочину, вчиненого у співучасті; множинності злочинів; діяння, яке не є злочинним; посткримінальної поведінки особи тощо), зміна кримінально-правової кваліфікації та кваліфікаційна помилка тощо.

У лекціях містяться викладення основних положень науки кримінального права, аналіз кримінального законодавства України та практики його застосування, а також постанов Пленуму Верховного Суду України та висновків Верховного Суду України щодо застосування норми права.

Для здобувачів вищої освіти, викладачів вищих навчальних закладів та факультетів юридичного профілю, наукових та практичних працівників, а також усіх, хто цікавиться питаннями кримінально-правової кваліфікації.

us1 us2

us3 us4

05846308
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
617
2268
60026
89742
Дата: 2020-09-21
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені