Безродний Є.Ф. Світова класична думка про державу і право / Є. Ф. Безродний, В. С. Ковальський. - Київ: Юрінком Інтер, 2017.-400 с.

Це науково-популярне видання містить матеріал про історичний рух думок, ідей, поглядів щодо виникнення права і держави, про основу державного суверенітету і розуміння напрямів регулювання та охорони державного ладу, власності, системи господарювання. Мислителі прагнули удосконалення чинного устрою, законодавства, взаємодії влади, провладних інституцій та громадян. Вивчення місії держави і права серед мислителів різних часів надає можливість глибше пізнати сьогодення, простежити формування політичних цінностей.

Книга задумана авторами як виклад узагальнюючих пізнавальних проблем, виходячи з досвіду їх викладання у вищих навчальних закладах. Об'єктивність подачі матеріалу – суттєва риса всієї книги, яка стане в нагоді не лише студентам і викладачам, а й громадянам, небайдужим до подій у світі та в Україні. Вона сприятиме процесу поступального розвитку .правової думки, постійного спілкування і зростання зв'язків між громадянами різних держав.

05717518
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1116
2786
20978
89917
Дата: 2020-08-08
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені