23-30 березня запрошуємо викладачів на серію он-лайн семінарів компанії Clarivate Analytics, присвячених можливостям платформи Web of Science для наукової роботи. Реєстрація обов'язкова

Розклад онлайн-семінарів

 

Серія 1: Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій

 

Підбір актуальних джерел для написання наукової роботи (Web of Science)

Можливості бази даних Web of Science для пошуку, аналізу та ефективного використання наукової літератури. Вибір ключових слів і створення коректного пошукового запиту. Пошук найбільш актуальних і впливових публікацій у своїй науковій області. Робота з результатами пошуку - збереження даних і настройка сповіщень про оновлення по потрібних вам запитом.

23 березня, п'ятниця 10:00 (мск)

26 березня, понеділок 14:00 (мск)

28 березня, середа 16:00 (мск)

 

Оформлення статей по ГОСТу і вимогам міжнародних журналів (EndNote Online)

Створення власної бібліографічної бази даних. Швидке та ефективне оформлення списку літератури за ГОСТом і вимогами міжнародних наукових журналів. Правильне оформлення посилань в тексті та автоматичне створення списку літератури за потрібним шаблоном безпосередньо в процесі написання статті (модуль Cite While You Write).

26 березня, понеділок 12:00 (мск)

27 березня, вівторок 14:00 (мск)

 

Створення і можливості авторського профілю ResearcherID

Можливі складностіщі пошуку по автору. Аналіз практики публікаціїної діяльності вченого, створення та інтерпретація звітів за цитуванням (цитування, індекс Хірша та ін.). Можливості безкоштовного авторського ідентифікатора ResearcherID для презентації списку всіх публікацій вченого, оцінки його досягнень за даними Web of Science та генерування автоматичних звітів за активністю публікацій діяльності для довільної групи вчених.

23 березня, п'ятниця 12:00 (мск)

27 березня, вівторок 10:00 (мск)

 

Пошук і аналіз наукових журналів з імпакт-фактором (Journal Citation Reports)

Вибір журналів з найбільшим впливом в своїй науковій області. Основні індикатори, що використовуються при оцінці журналів, їх розрахунок і інтерпретація (імпакт-фактор та ін.). Аналіз позиції журналу у своїй предметній категорії, основною читацькою аудиторією. Параметри, на які необхідно орієнтуватися при виборі журналу для публікації (або при виборі моделі для розвитку свого журналу).

26 березня, понеділок 10:00 (мск)

27 березня, вівторок 12:00 (мск)

 

Серія 2: Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності

 

Розширені можливості пошуку інформації в Web of Science

Додаткові техніки пошуку в Web of Science Core Collection. Формулювання пошукових запитів за допомогою комбінування полів пошуку та логічних операторів. Пошук в пристатейний бібліографії. Аналіз інформації в спеціалізованих базах даних і регіональні індекси наукового цитування на платформі Web of Science.

28 березня, середа 10:00 (мск)

29 березня, четверг 14:00 (мск)

 

Створення та підтримка профілю організації в Web of Science

Пошук публікацій організації в базі даних Web of Science Core Collection. Використання поля пошуку Address і оператора пошуку SAME. Використання розширеного пошуку Advanced search для пошуку по організації. Створення вивіреного профілю організації Organization Enhanced.

28 березня, середа 12:00 (мск)

 

Робота з міжнародної патентної інформацією (Derwent Innovation Index)

Пошукові можливості та робота з інформацією в найбільшій світовій патентній базі даних Derwent Innovation Index. Робота з патентними класифікаціями. Аналіз патентної інформації, виявлення найбільших компаній-патентовласників.

29 березня, четверг 12:00 (мск)

 

Професійна оцінка активністю публікацій (InCites)

Оглядовий семінар по аналітичному ресурсу InCites. Основні показники, та нові функції інструменту, для всебічної оцінки вченого, організації, регіону, журналу. Створення базових і призначених для користувача звітів на підставі даних Web of Science і їх використання для планування наукової діяльності.

28 березня, середа 14:00 (мск)

 

Серія 3: Практичні рекомендації по публікації в міжнародних журналах

 

Як уникнути публікації в несумлінному журналі

Поняття хижацького (сміттєвого, несумлінного) журналу та його основні ознаки. Як перевірити, індексується чи журнал в Web of Science і чи є у нього імпакт-фактор? Як оцінити і підібрати видання для публікації? Приклади хижацьких розсилок: як перевірити, куди вам запропонували надіслати статтю.

30 березня, п'ятниця 10:00 (мск)

 

Основні вимоги до публікацій в міжнародних журналах - ч. 1

Процес подачі статті в міжнародний журнал. Технічні та змістовні аспекти, на які слід звернути увагу. Основні причини відмов у публікації. Допоміжні ресурси для авторів.

- Чи потрібно писати супровідний лист?

- Що очікує від вас редактор журналу?

- Якого обсягу повинен бути абстракт статті?

- Чи варто посилати статтю відразу в кілька журналів?

- Чи потрібно вносити всі правки, на яких наполягають рецензенти?

 

30 березня, П'ятниця 14:00 (мск)

 

Джерело інформації та реєстрація на он-лайн семінари: http://info.clarivate.com/rcis_webinars_schedule 

05564246
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1640
1489
44303
66525
Дата: 2019-03-24
Счетчик joomla

© 2012-2018 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені