Яковлєв О. А. Припинення трудових правовідносин з незалежних від волі їх сторін підстав: актуальні проблеми теорії та практики : Монографія / О. А. Яковлєв. - Харків : Право, 2017. - 200 с. 

У сучасних умовах ринкової економіки в Україні відбувається поступове формування нової доктрини трудового права. Стало очевидним, що колишні підходи вже не в змозі адекватно реагувати на виклики часу. Однією з проблем, що потребує критичного наукового осмислення, є захист прав працівників у випадку їх звільнення з ініціативи третіх осіб (суди, Міністерство оборони України, призовні комісії, структурні підрозділи місцевої державної адміністрації, на які покладені питання альтернативної служби, органи суддівського врядування, Державна служба України з питань праці, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку, профспілкові органи (профспілкові представники), колектив бригади, батьки працюючих неповнолітніх або особи, які їх замінюють, та ін.). Мета наукової роботи – виявлення суб’єктів, яким надано право порушувати питання про розірвання трудових договорів з працівниками або вимагати цього, наведення їх правового статусу, умов реалізації їх повноважень, наслідків розірвання трудових договорів, надання гарантій звільненим особам, а також розроблення пропозицій, спрямованих на вдосконалення чинного законодавства і практики.

Монографія розрахована на науковців, викладачів, студентів юридичних закладів вищої освіти і всіх тих, хто цікавиться проблемами правового регулювання припинення трудових правовідносин.

06213015
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1464
1600
43892
79579
Дата: 2021-01-24
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені