День пам’яті і примирення

 

У навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся літературно-мистецький вечір (організатори – кафедра культурології та Наукова бібліотека університету) за участю студентів та викладачів, які декламуванням віршів засвідчили безмежну вдячність героям-переможцям – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

Вірші, присвячені героям-переможцям – людям, які виявили небачену мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи декламували студенти та викладачі: «Проводи» Л.Костенко – народна артистка України Ю.Меліхова, «Варварство» М.Джалиля – В. Кушнір (Інститут підготовки кадрів для юридичних кадрів для СБУ, І курс), «Чуєш, ти чекай мене» К.Симонова (в перекладі Ю.Гончаренка) – К.Ткачук (Інститут підготовки кадрів для юридичних кадрів для СБУ, І курс), цей же твір мовою оригіналу прочитала В.Ритова (Інститут підготовки кадрів для юридичних кадрів для СБУ, І курс), «Тут обелісків ціла рота» Л.Костенко – В. Мухомедьянов (Інститут підготовки кадрів для юридичних кадрів для СБУ, І курс), «Ім'я» С.Погореловського – Е.Богуцька (міжнародно-правовий факультет, І курс).

Справжнім відкриттям вечора стали вихованці поетичного гуртка військово-юридичного факультету: О. Косенко, О. Ломакін, В. Барнич, які продекламували авторські поезії.

А. Михайлин (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, І курс) зіграв відому композицію «Смуглянка» на флейті.

Всі учасники заходу пересвідчилися, що поезія в роки війни займала величезне місце в житті людей.

 

 

vecher

05561458
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
341
2583
41515
66525
Дата: 2019-03-23
Счетчик joomla

© 2012-2018 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені