Архів новин

• Віртуальна виставка "Бажанов Марко Ігорович: криміналіст, вчений, вчитель"
• Книжкова виставка "Праці Марка Ігоровича Бажанова" до міжкафедрального семінару «Кримінальне право та процес на зламі епох» та асамблеї студентських наукових гуртків з кримінального права (зал № 6, вул. Пушкінська, 77).

Бібліотекарі, студенти, викладачі, аспіранти НЮУ імені Ярослава Мудрого протягом Всеукраїнського тижня права приходили на уроки до старшокласників харківських шкіл та розказували про права людини. Захід викликав надзвичайну цікавість школярів, які не відпускали студентів та аспірантів, задаючи їм питання і продовжуючи дискусії. Всього флешмобом було охоплено 10 шкіл м. Харкова у якому взяло участь 20 студентів. 

Кафедра міжнародного права та наукова бібліотека Університету за участю Головного територіального управління юстиції в Харківській області провели Всеукраїнський урок «Права людини у сучасному світі».

Бібліотека Університету взяла участь у благодійній акції до Дня святого Миколая та Нового року для дітей-сиріт Люботинського обласного інтернату та Вовчанського району, яка була ініційована заслуженим артистом України Гаррі Сетьяном і підтримана профспілковим комітетом НЮУ ім. Ярослава Мудрого. Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції!

Абітурієнти та їх батьки ознайомилися з сучасним середовищем навчально-бібліотечного комплексу. Відвідувачі отримали цікаву інформацію з історії бібліотеки, щодо архітектурних особливостей будівлі, а також можливостей користувачів. Фахівці бібліотеки розповіли про електронні ресурси та книжкові фонди. Було продемонстровано сайт бібліотеки, віртуальні та тематичні експозиції, які можна використовувати у дистанційному навчанні.

30 листопада 2017 р. проводиться круглий стіл "Моріц Маркович Гродзинський – засновник Харківської школи кримінально-процесуального права". До уваги читачів у відділі рідкіских видань та дисертацій представлено експозицію праць вченого, яку ми запрошуємо переглянути.

21-24 листопада у ХДНБ ім. В. Г. Короленка пройшла Четверта регіональна школа бібліотечного журналіста.
Наукову бібліотеку НЮУ ім. Ярослава Мудрого представляла зав. сектором В. В. Брагінська , яка отримала сертифікат та диплом I ступеня за створення електронної бібліотечної газети "EX LIBRIS. Из книг..."

• On-lіnе презентація  "Фонди наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з вивчення державотворчих процесів в Україні" до міжнародної наукової конференції "Історія державотворчих процесів в Україні та зарубіжних країнах"
• Інформ-дайджест "Українська революція 1917-1921 років: до 100-річчя утворення Української Народної Республіки"
• Книжкова експозиція "Історія державотворчих процесів в Україні та зарубіжних країнах" (НБК, 10 поверх)

• книжкова експозиція «Гіркої пам’яті свіча»(навчально-бібліотечний корпус, 6 поверх)
віртуальний слайд-огляд «Забуттю не підлягає»

Слайд-презентація "Основа національної державності – єдність, свобода, незалежність"
Книжково-ілюстративна виставка  "Україна: незалежність, гідність, свобода" (НБК, абонемент наукової літератури, 4 поверх)
• Тематична експозиція "День Гідності та Свободи" (читальні зали бібліотеки)
Документальний фільм "Переломний момент: війна за демократію в Україні"

Основою для створення календаря «Молоді бібліотекарі – 2018» від Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації стали кращі роботи переможців конкурсу фотографій «Родзинки бібліотечної професії».
Нашу бібліотеку представляє бібліотекар І категорії Ірина Зарвирог (Квітень).

Голові бібліотечної ради, д-рові юрид. наук, проф., завідувачу кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Гончаренку Володимиру Дмитровичу вручено Почесну грамоту Верховної Ради України
• Електронний інформаційно-бібліографічний ресурс "Вчені, співробітники та студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – кавалери і лауреати державних нагород, всеукраїнських та регіональних премій, конкурсів"
• Прес-кліпінг "Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого в публікаціях 2017 року"
• Календар знаменних і пам'ятних дат "Вчені-правознавці – ювіляри 2018 року"

Запрошуємо викладачів, студентів, гостей університету відвідати експозицію "Rare books: from the collections of the Scientific Library" (Рідкісні книги з фондів Наукової бібліотеки), яка розміщується на 3-му поверсі Бібліотечно-навчального комплексу.

20 листопада відбудеться творча зустріч із літературним об'єднанням «NETWORчі».

Наукова бібліотека та кафедра культурології університету провели мовно-літературний брейг-ринг та презентацію літературно-художньої експозиції "Мова – духовне багатство народу".

За спорудження навчально-бібліотечного комплексу Університет отримав відзнаку V Всеукраїнської будівельної премії IBUILD

Запрошуємо відвідати книжкову експозицію до Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «VІ Харківські кримінально-правові читання. Україна на кримінально-правовій карті світу» (НБК, 9 пов.)

• Виставка-інстоляція художніх творів "Захисники України — гордість та душа держави, її надія і оберіг"
• Книжкова експозиція "14 жовтня — День захисника України"
• Електронна ілюстративна виставка "Українське козацтво у рідкісних виданнях"
• Віртуальна довідка та список рекомендованої літератури "Українське козацтво у ствердженні української державності"

Запрошуємо відвідати книжкові експозиції:
• "Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації" (НБК, 3 пов.)
• "Праці вчених Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України" (НБК, 3 пов.)
• «Праці науковців-теоретиків з кримінального права у колекції академіка В. Сташиса» та «Кримінально-правові спеціальності у колекції дисертаційних видань університету» (НБК, 8 пов.)

Сторінка 1 з 16
05561486
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
369
2583
41543
66525
Дата: 2019-03-23
Счетчик joomla

© 2012-2018 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені