Архів новин

• Слайд-огляд «Пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні»
• Тематична книжкова виставка «Голодомор на Україні: злочин проти народу»

Наукова бібліотека та кафедра культурології університету провели мовно-літературний конкурс між студентами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції і Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України «Джерела української писемності. Пам'яті Нестора Літописця».

До відзначення ювілею одного із засновників харківської наукової школи правознавців, д-ра цивільного права, проф., акад. УАН Гордона Володимира Михайловича (1871–1921) бібліотека пропонує інформаційно-бібліографічні ресурси:
• Праці В. М. Гордона з електронної іміджевої колекції рідкісних видань XIX – початку XX ст. eLEGALIUM
• Персональний бібліографічний покажчик серії «Представники харківської правової школи»

У рамках Всеукраїнського тижня права (5-9 грудня 2016 р.) Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу статтю з конституційно-правової тематики, пов'язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина.

Вийшла друком у видавництві "Право" монографія В. Я. Тація "Об'єкт і предмет злочину в кримінальному праві України".

Перший віце-прем'єр міністр України Степан Іванович Кубів подарував науковій бібліотеці Університету книгу-фотолітопис «Ще не вмерла України ні слава, ні воля! Шлях нескорених», яка присвячена 25-річниці незалежності України та висвітлює події сучасної української державності.

Відкрита наука (Open Science) – рух, мета якого – зробити наукові дослідження, наукові дані та їхнє поширення доступними для всіх рівнів зацікавленого суспільства.

Детальніше

21 жовтня 2016 р. учасники науково-практичної конференції «Конституційна реформа в Україні: уроки від країн Вишеградської четвірки» відвідали тематичну книжкову експозицію раритетних видань з історії права Литви, Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії.

25 жовтня наукова бібліотека університету та кафедра міжнародного права провели круглий стіл «Роль та місце ООН в сучасній міжнародній системі».

Шановні служителі закону!
Сердечно вітаємо вас із професійним святом!
Запрошуємо відвідати тематичну книжкову експозицію «Українські юристи на захисті прав і свобод»(абонемент наукової літератури) 
«Вчені-правознавці - ювіляри 2017 року» - календар знаменних і пам'ятних дат

Книжкова експозиція «Захист своєї Вітчизни – свята справа, показник мужності і героїзму» (читальний зал №2)

В університеті відбувся круглий стіл «Шануємо Бібліотеку, цінуємо книги, прагнемо до знань і читання»

• Віртуальний інфо-дайджест «Михайло Грушевський – голова Української Центральної Ради, державний діяч»
• Книжкова експозиція «Михайло Грушевський – український історик, громадський та політичний діяч» (читальний зал, 5 поверх)

Школярі Харківської гімназії №152 відвідали наукову бібліотеку університету з метою підготовки до Харківського міського турніру юних правознавців. Майбутні юристи ознайомилися з книжковими фондами, ресурсами та отримали необхідну літературу.

Пропонуємо вам ознайомитися з мережею українських науковців Ukrainian Scientists Worldwide

• Указ президента України про вшанування пам'яті Івана Франка
• Книжкова експозиція «Іван Якович Франко український письменник, поет, публіцист, громадський і політичний діяч» (читальний зал, 5 поверх)
• Фільм про Івана Франка

Сторінка 1 з 8
04492267
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
245
3075
41497
114504
Дата: 2017-12-16
Счетчик joomla

© 2012-2017 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені