12-13 квітня 2018 р. наукова бібліотека запрошує учасників II Міжнародної науково-практичної конференції «Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення» взяти участь у Днях адміністративного права у Відділі рідкісних видань і дисертацій.

історико-документальний медіа-огляд «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства»
• тематична книжкова експозиція «Без права на забуття» (НБК, абонемент наукової літератури, 4 пов.)

віртуальна виставка-презентація "Шевченкіана у фондах наукової бібліотеки"
• книжкова експозиція "Постать, що єднає Україну"(вул. Пушкінська, 77, зал №11)

23-30 березня запрошуємо викладачів на серію он-лайн семінарів компанії Clarivate Analytics, присвячених можливостям платформи Web of Science для наукової роботи. Реєстрація обов'язкова

У науковій бібліотеці НБК Університету відбулося заняття-екскурсія слухачів факультету публічного управління та адміністрування Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії управління при Президентові України.

Вийшов друком перший номер оновленого загальнонаціонального юридичного журналу «Право України» за 2018 рік, присвячений концепціям, реаліям та перспективам IT-права.
Зі змістом зазначеного номера видання можна ознайомитися за посиланням: http://pravoua.com.ua/ua/store/pravoukr/pravo_2018_1/

√ Для науковців, які планують збільшити власні показники цитованості та h, наукова бібліотека проводить постійні консультації, а також відслідковує авторські профілі вчених університету на платформах Web of Science і Scopus.
√ Для самостійної реєстрації авторського профілю на платформі Web of Science необхідно перейти за посиланням.
Інструкція з реєстрації
√ Обов’язково вказуйте офіційну назву нашого вишу англійською мовою Yaroslav Mudryi National Law University
√ Переглянути інформацію щодо авторських профілів можна на веб- порталі бібліотеки у розділі «Бібліометричні профілі науковців Університету»

Студенти факультету адвокатури Університету взяли участь у творчій зустрічі з Віктором Кононенком

12-14 березня запрошуємо викладачів на нові вебінари, присвячені можливостям платформи Web of Science для наукової роботи. Реєстрація обов'язкова

Слайд-презентація «Гетьманат Павла Скоропадського»  (до 100-річчя від дня прийняття Конституції Української Народної Республіки; проголошення Української Держави)

Наукова бібліотека Університету разом з кафедрою культурології та за підтримки профспілкового комітету студентів провели конкурс читців-декламаторів "Ув'язнена лірика поетів". У поетичному дійстві студенти демонстрували свою любов до поетичного слова, обізнаність з найкращими перлинами української поезії, майстерність виконання, сценічну культуру читця.

Новий додатковий програмний засіб, який завжди зорієнтує читача на потрібний е-ресурс бібліотеки.

• Медіадайджест «Небесна Cотня. Герої не вмирають...»
• Постійно діючий стенд «Пам’яті Героїв Небесної Сотні»
• Книжкова виставка «Герої нашої доби»

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав запрошуємо відвідати інформаційний стенд «Афганістан – наш біль» та книжкову історико-документальну виставку «Пам'ять без кордонів» (абонемент художньої літератури, 6 пов.)

13 лютого відбувся методичний семінар «Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця. Оцінка діяльності вченого: про що говорять (або мовчать) показники».

Запрошуємо до відкритої акції-виставки, присвяченої Міжнародному дню дарування книг.

• Історико-документальну експозицію "Українська державність: точка відліку"
• Поличні книжкові виставки "Deutsch lernen" , "Sprechen Sie das Gesetz", "Lesen Sie anf Deutsch", "Studieren Sie das Gesetr ant Deutsch"
• Виставку-інсталяцію "Turope without borders/Європа без кордонів"

Інформаційна година "Подвиг патріотів"
Книжкова виставка-пам’ять "Наше минуле — наше майбутнє"
On-line презентація "Вони захищали українську державність"

05241381
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1182
2601
37383
81387
Дата: 2018-11-15
Счетчик joomla

© 2012-2018 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені