Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как можно проверить тему диссертации, чтобы не было плагиата? Заранее благодарна за ответ.
Добрый день, где можно ознакомиться с вопросами на гос. экзамены (специалиста) для заочного факультета (2-е высшее образование)
Здравствуйте,подскажите пожалуйста,я студентка 1-го курса заочного факультета №1. Где я могу узнать темы для написания курсовой по истории государства и права и как должна оформляться контрольная по укр.языку(и какие вопросы) Заранее спасибо.
Добрий день, я студентка заочного факультету №1, 6 курс, на сайті бібліотеки нема методички з податкового права, лише фінансове, враховуючи той факт, що я не в Харкові, та не можу зайти до бібліотеки, чи не могли б ви підказати, де можу знайти в електронному вигляді. Дякую!
Чи можна тут знайти завдання на сесію ( включно з завданнями на контрольні та курсові )? студентка Заочного факультету № 2 (курс 5 ) спеціалізація судово-прокурорська . спеціаліст . Будь ласка киньте силку або самі завдання на мейл . Буду дуже вдячна !
Здравствуйте! У меня такой вопрос! Каким образом нужно оформлять библиографию?
Література за темою "Історія Харкова"
powered by smfaq
05673211
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
945
1572
34148
62107
Дата: 2019-05-20
Счетчик joomla

© 2012-2019 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені