Відкрито тестовий доступ до науково-аналітичного ресурсу Statista. Statista - німецький онлайн-портал статистики, який надає дані, зібрані інститутами дослідження ринку і громадської думки, а також отримані з економічного сектора. 

Дослідницький інститут «Statista» з Гамбургу має у своєму розпорядженні світову базу наукової інформації та співпрацює с тисячами навчальних закладів у всьому світі, у тому числі з Гарвардським і Єльським університетами, Берлінським університетом імені Гумбольдта. Майже всі ВНЗ Німеччини вже мають доступ до даних.

За роки співробітництва був створений оптимальний пакет, який включає в себе доступ до даних з 22.500 джерел, можливість завантажувати, структурувати та використовувати інформацію в наукових роботах, досліджуваннях, презентаціях. Коли навчальний заклад має доступ до даних, будь-який його студент та співробітник може на рівних правах користуватись їми. В першу чергу, надається можливість підвищити науковий потеніал, зайняти виграшну позицію серед інших навчальних закладів, а також залишатись у курсі всіх світових процесів у найрізноманітніших сферах наук, ринків, державного та приватних секторів.

Як наукова організація, «Statista» щодня генерує й оновлюєбазу даних за допомогою спеціалістів з різних країн світу.

05224228
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
2594
3834
90327
90680
Дата: 2020-02-27
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені