Бібліотека Університету взяла участь у благодійній акції до Дня святого Миколая та Нового року для дітей-сиріт Люботинського обласного інтернату та Вовчанського району, яка була ініційована заслуженим артистом України Гаррі Сетьяном і підтримана профспілковим комітетом НЮУ ім. Ярослава Мудрого. Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до акції!

Кафедра міжнародного права та наукова бібліотека Університету за участю Головного територіального управління юстиції в Харківській області провели Всеукраїнський урок «Права людини у сучасному світі».

Абітурієнти та їх батьки ознайомилися з сучасним середовищем навчально-бібліотечного комплексу. Відвідувачі отримали цікаву інформацію з історії бібліотеки, щодо архітектурних особливостей будівлі, а також можливостей користувачів. Фахівці бібліотеки розповіли про електронні ресурси та книжкові фонди. Було продемонстровано сайт бібліотеки, віртуальні та тематичні експозиції, які можна використовувати у дистанційному навчанні.

30 листопада 2017 р. проводиться круглий стіл "Моріц Маркович Гродзинський – засновник Харківської школи кримінально-процесуального права". До уваги читачів у відділі рідкіских видань та дисертацій представлено експозицію праць вченого, яку ми запрошуємо переглянути.

21-24 листопада у ХДНБ ім. В. Г. Короленка пройшла Четверта регіональна школа бібліотечного журналіста.
Наукову бібліотеку НЮУ ім. Ярослава Мудрого представляла зав. сектором В. В. Брагінська , яка отримала сертифікат та диплом I ступеня за створення електронної бібліотечної газети "EX LIBRIS. Из книг..."

• On-lіnе презентація  "Фонди наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з вивчення державотворчих процесів в Україні" до міжнародної наукової конференції "Історія державотворчих процесів в Україні та зарубіжних країнах"
• Інформ-дайджест "Українська революція 1917-1921 років: до 100-річчя утворення Української Народної Республіки"
• Книжкова експозиція "Історія державотворчих процесів в Україні та зарубіжних країнах" (НБК, 10 поверх)

• книжкова експозиція «Гіркої пам’яті свіча»(навчально-бібліотечний корпус, 6 поверх)
віртуальний слайд-огляд «Забуттю не підлягає»

Слайд-презентація "Основа національної державності – єдність, свобода, незалежність"
Книжково-ілюстративна виставка  "Україна: незалежність, гідність, свобода" (НБК, абонемент наукової літератури, 4 поверх)
• Тематична експозиція "День Гідності та Свободи" (читальні зали бібліотеки)
Документальний фільм "Переломний момент: війна за демократію в Україні"

Голові бібліотечної ради, д-рові юрид. наук, проф., завідувачу кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн Гончаренку Володимиру Дмитровичу вручено Почесну грамоту Верховної Ради України
• Електронний інформаційно-бібліографічний ресурс "Вчені, співробітники та студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – кавалери і лауреати державних нагород, всеукраїнських та регіональних премій, конкурсів"
• Прес-кліпінг "Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого в публікаціях 2017 року"
• Календар знаменних і пам'ятних дат "Вчені-правознавці – ювіляри 2018 року"

Основою для створення календаря «Молоді бібліотекарі – 2018» від Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації стали кращі роботи переможців конкурсу фотографій «Родзинки бібліотечної професії».
Нашу бібліотеку представляє бібліотекар І категорії Ірина Зарвирог (Квітень).

Запрошуємо викладачів, студентів, гостей університету відвідати експозицію "Rare books: from the collections of the Scientific Library" (Рідкісні книги з фондів Наукової бібліотеки), яка розміщується на 3-му поверсі Бібліотечно-навчального комплексу.

20 листопада відбудеться творча зустріч із літературним об'єднанням «NETWORчі».

Наукова бібліотека та кафедра культурології університету провели мовно-літературний брейг-ринг та презентацію літературно-художньої експозиції "Мова – духовне багатство народу".

За спорудження навчально-бібліотечного комплексу Університет отримав відзнаку V Всеукраїнської будівельної премії IBUILD

Запрошуємо відвідати книжкову експозицію до Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «VІ Харківські кримінально-правові читання. Україна на кримінально-правовій карті світу» (НБК, 9 пов.)

• Виставка-інстоляція художніх творів "Захисники України — гордість та душа держави, її надія і оберіг"
• Книжкова експозиція "14 жовтня — День захисника України"
• Електронна ілюстративна виставка "Українське козацтво у рідкісних виданнях"
• Віртуальна довідка та список рекомендованої літератури "Українське козацтво у ствердженні української державності"

Запрошуємо відвідати книжкові експозиції:
• "Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації" (НБК, 3 пов.)
• "Праці вчених Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України" (НБК, 3 пов.)
• «Праці науковців-теоретиків з кримінального права у колекції академіка В. Сташиса» та «Кримінально-правові спеціальності у колекції дисертаційних видань університету» (НБК, 8 пов.)

Партнер університету Талліннський технічний університет надав можливість доступу до електронної версії журналу Baltic Journal of European Studies, який індексується Scopus. Праці вчених Талліннського технічного університету представлено в Електронному архіві нашого університету/

Запрошуємо відвідати журнальну експозицію до ювілею загальнонаціонального науково-практичного юридичного журналу "Право України" (НБК, 5 пов.)

Сторінка 1 з 5
04492885
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
863
3075
42115
114504
Дата: 2017-12-16
Счетчик joomla

© 2012-2017 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені