• Виставка-інстоляція художніх творів "Захисники України — гордість та душа держави, її надія і оберіг"
• Книжкова експозиція "14 жовтня — День захисника України"
• Електронна ілюстративна виставка "Українське козацтво у рідкісних виданнях"
• Віртуальна довідка та список рекомендованої літератури "Українське козацтво у ствердженні української державності"

Запрошуємо відвідати книжкову експозицію до Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів «VІ Харківські кримінально-правові читання. Україна на кримінально-правовій карті світу» (НБК, 9 пов.)

Запрошуємо відвідати книжкові експозиції:
• "Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації" (НБК, 3 пов.)
• "Праці вчених Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України" (НБК, 3 пов.)
• «Праці науковців-теоретиків з кримінального права у колекції академіка В. Сташиса» та «Кримінально-правові спеціальності у колекції дисертаційних видань університету» (НБК, 8 пов.)

Партнер університету Талліннський технічний університет надав можливість доступу до електронної версії журналу Baltic Journal of European Studies.

Запрошуємо відвідати журнальну експозицію до ювілею загальнонаціонального науково-практичного юридичного журналу "Право України" (НБК, 5 пов.)

• Inform display, книжкова експозиція "Теоретики права і держави, мислителі минулого" (НБК, 3 пов.)
• Прес-кліпінг "Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого в публікаціях"
• Календар знаменних і пам'ятних дат "Вчені-правознавці — ювіляри 2018 року"

Бібліотекар І категорії наукової бібліотеки Ірина Зарвирог стала однією із переможниць фотоконкурсу Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації «Родзинки бібліотечної професії».

Ректор Хмельницького університету управління та права Омельчук Олег Миколайович передав у фонд бібліотеки 200 примірників наукових та навчальних видань з юридичної тематики.

Книжкова експозиція «Право та проблеми сталого розвитку у глобалізованому світі» (навчально-бібліотечний комплекс, 4 поверх)

Віртуальна тематична довідка та список рекомендованої літератури «Гетьман України Пилип Орлик і його Конституція»

Ініціатива ІФЛА «Глобальне бачення». Мета - консолідація бібліотечного співтовариства (a united library field). Голосування IFLA Global Vision. "Розвиток і доступ до інформації" : Короткий огляд

Шановні відвідувачі бібліотеки, нагадуємо, що триває конкурс "Читач року – 2017" за девізом Української бібліотечної асоціації «Читай! Формат не має значення!».

Наукова бібліотека Університету нагороджена Грамотою Української бібліотечної асоціації за створення сучасного бібліотечного простору для забезпечення інформаційно-освітнього процесу (протокол №6 від 22.09.2017 р.).

Запрошуємо відвідати книжкову виставку-інсталяцію «Кожна війна закінчується миром» (абонемент художньої літератури навчально-бібліотечного комплесу, 6 поверх).

Колекційні фонди бібліотеки у 2017 р. поповнилися новими монографічними виданнями з особистих бібліотек професорів нашого Університету: Ю. П. Битяка (487), А. П. Гетьмана (618), В. В. Комарова (336), Ю. Г. Барабаша (390).

У перші тижні сонячного вересня вже понад 3000 читачів відвідали бібліотеку. 

Вступила в дію Постанова Кабінету міністрів України "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації". Консультації щодо визначення індексів Універсальної десяткової класифікації (УДК) і авторського знаку для видань та статей можна отримати у відділі рідкісних книг і дисертацій (тел. 704-93-93)

Віртуальний інфоогляд "Історія державотворення і боротьба за незалежність України мовою фактів"

Віртуальний тур «Харків – європейське місто»
On-line виставка-подорож «Легенди міста»

On-line експозиція "Державні символи незалежної України"

Сторінка 1 з 4
04289195
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
111
3784
51053
75685
Дата: 2017-10-17
Счетчик joomla

© 2012-2017 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені