Тематична книжкова панорама "Світ театру", яка містить видання з історії розвитку театрального мистецтва, відомості про найвидатніших корифеїв театральної сцени та літературу про різноманітні театри світу.

Викладачі, науковці, аспіранти та студенти при написанні наукових статей, монографій, дисертацій та інших наукових праць стикаються з проблемою визначення індексу Універсальної десяткової класифікації (УДК) до своїх публікацій.
Як правило, для цього необхідно звертатися особисто (або через електронну пошту) з надрукованим текстом публікації або розширеної анотації та ключових слів до працівників бібліотеки. Альтернативою може слугувати визначення індексу УДК самостійно.
Спробуйте визначите індекс УДК самостійно. Посилання
Методика індексування за УДК. Посилання

Лонгрід  "Перша Конституція України - Конституція Пилипа Орлика 1710 року"

З нагоди дня Служби безпеки України Наукова бібліотека НЮУ ім. Ярослава Мудрого підготувала тематичну книжкову інсталяцію "Безпека народу – безпека держави"

Електронний каталог та проблемно орієнтовні повнотекстові ресурси, які доступні цілодобово

Одержати або повернути літературу можна у бібліотеці НБК за адресою: вул. Пушкінська 84-а, 3 пов. тел. (057)704-92-13

До 90-річчя від дня народження Ліни Костенко
Virtual Exhibition-Presentation «Я вибрала Долю собі сама»

Скористайтеся можливістю замовити індивідуальну консультацію чи тренінг з набуття інформаційних компетентностей і наукометричних знань online або через e-пошту!

• Міжвишівські ХІІІ Шевченківські читання "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття"
Virtual Art Exhibition "Образ Тараса Шевченка у живопису та графіці ХІХ-ХХІ століття"
Виставка-презентація "Шевченкіана у фондах наукової бібліотеки"

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у лютому 2020 року. Детальніше

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у березні 2020 року. Детальніше

лонгрід "Безсмертне слово поета як основа народної пісні і Державного Гімну України" (до 205-річчя від дня народження українського композитора, автора Державного Гімну України М. М. Вербицького)

З 1 лютого по 30 квітня 2020 року відкрито тестовий доступ до колекції журналів видавництва Wiley. Доступ до повних текстів можливий у локальній мережі Університету та відбувається через контент-платформу Wiley Online Library.

До 100-річчя від дня народження українського вченого–правознавця, доктора юридичних наук, професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Івана Афанасійовича Лозо.

• Книжкова експозиція «Спілкуйся серцем — спілкуйся українською» (НБК, 6 пов.)
Тематичні книжкові виставки "Мова — найдорожчий скарб" (вул. Динамівська, 4 пов.), "Мова — дзеркало своєрідності українського народу" (вул. Пушкінська, 106, 1 пов.)

медіадайджест "Небесна Сотня. Герої не вмирають..."
• постійно діючий стенд "Пам'яті Героїв небесної Сотні" (НБК, 4 пов.)
• Година пам'яті "Герої не вмирають"

До 130-річчя від дня народження українського юриста-міжнародника, спеціаліста у галузі міжнародного приватного права та загальної історії держави та права; професора, завідувача кафедри історії держави і права Харківського юридичного інституту; академіка АН УРСР В. М. Корецького.

До ювілею поетеси Ліни Костенко та Міжнародного дня рідної мови

Друзі, добрі справи робити приємно! Отож, долучайтеся до доброчинної акції "Подаруй бібліотеці книгу". З подарованими бібліотеці книжками можна ознайомитися на експозиції «Дарунки вдячних читачів» (НБК, 3 пов.). P.S. Обіцяємо: кожен, хто приєднається до Акції, отримає подарунок!

Сторінка 1 з 3
05526172
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
341
2672
341
117198
Дата: 2020-06-01
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені