Віртуальна виставка  "Сім'я і право: внутрішньонаціональний та міжнародний аспекти"

Web of Science Academy – Kурс для початківців-рецензентів з отриманням сертифіката та внесенням до БД рецензентів на платформі Web of Science: https://webofscienceacademy.clarivate.com/learn

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у червні 2021 року.

Тематична книжкова виставка (Філія бібліотеки. вул. Динамівська, 4)

онлайн виставка-персоналія “Феофан Прокопович – учений, письменник, філософ, державний діяч” 

• Мультимедійний лонгрід "Конституція України – основа правової держави"
• Віртуальний історичний екскурс "Перша Конституція України – Конституція Пилипа Орлика 1710 року"
• Онлайн експозиція "Державні символи незалежної України"

Наукова бібліотека продовжує цикл заходів "Зелена бібліотека / Green library":  тематична експозиція "Охорона довкілля — безпека життєдіяльності людини" (НБК, 4 пов.)

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у травні 2021 року.

Наукове видання в партнерстві з Університетом.
"Екологічне право та політика=Journal of Environmental Law & Policy" – це міжнародний, міждисциплінарний журнал, присвячений актуальним питанням екологічного права та політики. Журнал забезпечує обмін інформацією та досвідом з правових, адміністративних та політичних питань, що стосуються навколишнього середовища у найширшому розумінні та охоплює всі складові аспекти концепції сталого розвитку.

віртуальна презентація “Цікаві факти про українську вишиванку” 

Друзі, а що ви знаєте про Сполучене Королівство Великобританія? Англія - країна настільки дивна, що цікаві факти, історії, події можна писати не один день. Тож запрошуємо вас у захоплюючу книжкову подорож до туманного Альбіону (НБК, Європейський центр інформації, 6 пов.).

webmuseum «Солдати перемоги над нацизмом: фронтовики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого»

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у квітні 2021 року.

Відповідно до наказу МОН України № 721 від 29 травня 2020 р. українським ЗВО та науковим установам за рахунок бюджетних коштів надано можливість підключитись до ресурсів ScienceDirect (електронних книг). Доступ можливий до грудня 2021 р. за посиланням https://www.sciencedirect.com за умови реєстрації, де потрібно вказати свою адресу корпоративної поштової скриньки та домен електронної пошти для підключення @nlu.edu.ua.

«ScienceRise: Juridical Science» – науковий рецензований журнал, що видається 4 рази на рік, входить до «Переліку фахових видань України». Метою журналу є публікація фундаментальних досліджень актуальних проблем становлення держави і правотворчості, які в сучасному суспільстві стають все більш затребуваними юридичною наукою.

До 90-річчя від дня народження професора кафедри кримінального права № 1, заслуженого юриста України, видатного вченого-криміналіста Людмили Миколаївни Кривоченко

Віртуальна тематична презентація "Головний корпус Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого як пам'ятка зодчества"

Сторінка 1 з 3
06637069
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
246
1199
34733
55172
Дата: 2021-07-25
Счетчик joomla

© 2012-2021 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені