До уваги читачів новоотримані бібліотекою книги. Систематизований бюлетень нових надходжень (вересень-жовтень 2020 р.)

• медіадайджест  "Небесна сотня. Герої не вмирають... "
• книжкова виставка "21 грудня - День гідності та свободи"

Інформаційний дайджест "Україна в політико-правовому просторі Ради Європи"

В університеті проводиться І етап міжнародних конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика. Усім охочим узяти участь у конкурсах треба подати до 9 листопада 2020 року заявку на е-пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Конкурси відбудуться 13 листопада 2020 року в онлайнрежимі о 15 год. Довідки за телефоном (095)178-61-63

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у жовтні 2020 року.

мультимедійний лонгрид "Ми народи об'єднаних націй, що об'єдналися за кращій світ"
• інфо-квест"Спільне майбутнє спільними зусиллями"

Тематична експозиція "Гордість і душа держави, її надія і оберіг — захисники України"

Календар пам'ятних дат "Вчені-правознавці - ювіляри 2021 року"
Inform display "Теоретики права і держави, мислителі минулого"

До уваги читачів новоотримані бібліотекою книги. Систематизований бюлетень нових надходжень (липень-серпень 2020 р.)

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у вересні 2020 року.

25 вересня 2020 р. в рамках роботи панельної дискусії «Людська гідність і гендерна рівність: конституційні метаморфози» IV Харківського міжнародного юридичного форуму наукова бібліотека Університету представить тематичну експозицію «Слова і голос».

Давній та надійний партнер Університету, Координатор проектів ОБСЄ України, передав до Наукової бібліотеки видання "Добробут і безпека жінок. Дослідження насильства над жінками в Україні". Доречі, результати даного дослідження врахував у своїй аргументації Європейський суд з прав людини у нещодавньому першому рішенні проти України щодо домашнього насильства "Levchuk v. Ukraine" від 3 вересня 2020 р.  Висловлюємо нашим дарувальникам величезну подяку та сподіваємось на співпрацю!

До 95-річчя від дня народження українського вченого, кандидата економічних наук, професора, завідувача кафедри політичної економії (1980-1993 рр.) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Шерстюка Івана Микитовича.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у серпні 2020 року.

Міжнародні рекомендації «TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles»

В рамках святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України представляємо online ресурси, розроблені Науковою бібліотекою НЮУ ім. Ярослава Мудрого:
• online експозиція "Державні символи незалежної України"
• фото-презентація "Історична подія – Україна, 24 серпня 1991 року"
• інфоогляд "Історія державотворення і боротьба за незалежність України мовою фактів"

Оn-line виставка-подорож "Легенди міста"
• Постійно діючий стенд "Харків — європейське місто" (НБК, абонемент художньої літератури, 6 пов.)

До 80-річчя від дня народження доктора юридичних наук, академіка НАПрН України, заслуженого діяча науки і техніки України, професора, завідувача кафедри кримінального права №2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Панова Миколи Івановича.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у липні 2020 року.

До 85-річчя від дня народження доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права 1996-2015 рр. Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки (2011) Голіни Володимира Васильовича

Сторінка 1 з 4
06072522
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1988
3709
90642
108000
Дата: 2020-11-25
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені