До ювілею поетеси Ліни Костенко та Міжнародного дня рідної мови

Друзі, добрі справи робити приємно! Отож, долучайтеся до доброчинної акції "Подаруй бібліотеці книгу". З подарованими бібліотеці книжками можна ознайомитися на експозиції «Дарунки вдячних читачів» (НБК, 3 пов.). P.S. Обіцяємо: кожен, хто приєднається до Акції, отримає подарунок!

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у січні 2020 року. Детальніше

З 1 лютого по 30 квітня 2020 року відкрито тестовий доступ до колекції журналів видавництва Wiley. Доступ до повних текстів можливий у локальній мережі Університету та відбувається через контент-платформу Wiley Online Library.

До 80-річчя від дня народження доктора історичних наук, професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, лауреата Премії імені Ярослава Мудрого Демиденка Григорія Григоровича.

Наукова бібліотека запрошує до Scientometrics Club на тренінги. Реєстрація обов'язкова

• Урок патріотизму "Крути – героїчна боротьба української молоді" Організатори: наукова бібліотека, кафедра культурології
Віруальна виставка-презентація «Вони захищали українську державність»
• Виставка-пам'ять "Велич і безсмертя героїв Крут"

• Інформаційна година "Історичний урок єднання" (Учасники: курсанти 1 курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ)
слайд-презентація за фондовими ресурсами бібліотеки "Затвердження в Україні ідеалів свободи, національної гідності і демократії"
• історико-документальна експозиція "Соборність України: історчна спадщина й виклики часу"(НБК, абонемент наукової літератури, 4 пов.)
• тематичні книжкові виставки: "Соборність України: від ідеї до сьогодення", "Наша сила у єдності"(читальні зали філій бібліотеки)

Міністерство освіти і науки забезпечило безкоштовне підключення до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Журнали тематично охоплюють математичні, природничі, технічні науки, право та міжнародні відносини, соціальні, економічні, а також гуманітарні науки.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у грудні 2019 року. Детальніше

Книжкова тематична виставка "Дипломатія як служба і наука в історії та сучасності" (Факультет підготовки юристів для міністерства закордонних справ. Читальний зал бібліотеки. Вул. Динамівська, 4)

Календар пам'ятних дат «Вчені-правознавці – ювіляри 2020 року»

Колектив наукової бібліотеки взяв участь у щорічній благодійній акції, яка проходить під патронатом Профспілкового комітету та Палацу студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого з надання допомоги дітям-сиротам, а також дітям, позбавленим батьківського піклування, які мешкають в дитячих будинках, інтернатах, дитячих будинках сімейного типу у м. Харкові й Харківській області.

Для опублікування наукових робіт у зарубіжних журналах, що індексуються Scopus та Web of science, можна скористатися послугами компаній у сфері наукометрії та науки, які надають посередницькі науково-публікаційні сервіси науковій спільноті: консалтингова компанія «Наукові публікації – Publ.Science» та міжнародна компанія «Enago».

Книжкова тематична виставка "Свято збройних сил Украiни"(читальний зал бібліотеки Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури, вул. Динамівська, 4)

Протягом тижня (9-13 грудня 2019 року) для школярів міста Харкова у всіх бібліотечних локаціях навчально-бібліотечного комплексу відбуватимуться тематичні заходи. Організатори: кафедра міжнародного права, наукова бібліотека.

Тематична виставка "ЗАКОН. ЧЕСТЬ. ГІДНІСТЬ"(читальний зал бібліотеки Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури, вул. Пушкінська, 106)

Книжкова експозиція “Праці вчених кафедри цивільного права”(НБК, конференц-зал, 9 поверх) 

Сторінка 1 з 2
05189661
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
52
3791
55760
90680
Дата: 2020-02-18
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені