25 вересня 2020 р. в рамках роботи панельної дискусії «Людська гідність і гендерна рівність: конституційні метаморфози» IV Харківського міжнародного юридичного форуму наукова бібліотека Університету представить тематичну експозицію «Слова і голос».

Давній та надійний партнер Університету, Координатор проектів ОБСЄ України, передав до Наукової бібліотеки видання "Добробут і безпека жінок. Дослідження насильства над жінками в Україні". Доречі, результати даного дослідження врахував у своїй аргументації Європейський суд з прав людини у нещодавньому першому рішенні проти України щодо домашнього насильства "Levchuk v. Ukraine" від 3 вересня 2020 р.  Висловлюємо нашим дарувальникам величезну подяку та сподіваємось на співпрацю!

До 95-річчя від дня народження українського вченого, кандидата економічних наук, професора, завідувача кафедри політичної економії (1980-1993 рр.) Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Шерстюка Івана Микитовича.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у серпні 2020 року.

Міжнародні рекомендації «TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles»

В рамках святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України представляємо online ресурси, розроблені Науковою бібліотекою НЮУ ім. Ярослава Мудрого:
• online експозиція "Державні символи незалежної України"
• фото-презентація "Історична подія – Україна, 24 серпня 1991 року"
• інфоогляд "Історія державотворення і боротьба за незалежність України мовою фактів"

Оn-line виставка-подорож "Легенди міста"
• Постійно діючий стенд "Харків — європейське місто" (НБК, абонемент художньої літератури, 6 пов.)

До 80-річчя від дня народження доктора юридичних наук, академіка НАПрН України, заслуженого діяча науки і техніки України, професора, завідувача кафедри кримінального права №2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Панова Миколи Івановича.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у липні 2020 року.

До 85-річчя від дня народження доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права 1996-2015 рр. Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки (2011) Голіни Володимира Васильовича

В рамках святкування Дня Конституції України представляємо online ресурси, розроблені Науковою бібліотекою НЮУ ім. Ярослава Мудрого:
• online експозиція "Державні символи незалежної України"
• лонгрід "Перша Конституція України - Конституція Пилипа Орлика 1710 року"
• оnline виставка "Конституція незалежної демократичної держави"
• інфоогляд "Захист конституційних прав і свобод людини та громадянина"

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у червні 2020 року.

Лонгрід  "Перша Конституція України - Конституція Пилипа Орлика 1710 року"

Викладачі, науковці, аспіранти та студенти при написанні наукових статей, монографій, дисертацій та інших наукових праць стикаються з проблемою визначення індексу Універсальної десяткової класифікації (УДК) до своїх публікацій.
Як правило, для цього необхідно звертатися особисто (або через електронну пошту) з надрукованим текстом публікації або розширеної анотації та ключових слів до працівників бібліотеки. Альтернативою може слугувати визначення індексу УДК самостійно.
Спробуйте визначите індекс УДК самостійно. Посилання
Методика індексування за УДК. Посилання

Тематична книжкова панорама "Світ театру", яка містить видання з історії розвитку театрального мистецтва, відомості про найвидатніших корифеїв театральної сцени та літературу про різноманітні театри світу.

Сторінка 1 з 4
05863673
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
2703
2316
77391
89742
Дата: 2020-09-27
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені