Книжкова експозиція “Гетьман Іван Мазепа — український військовий, політичний і державний діяч ”(абонемент художньої літератури навчально-бібліотечного комплексу) 

Книжкова виставка-портрет Роман Шухевич — видатний діяч національно-визвольного руху України”(абонемент художньої літератури навчально-бібліотечного комплексу) 

Літо — прекрасна пора студентських канікул. Після закінчення сесії можна не лише загоряти і купатися, а й читати довго, із задоволенням, не відволікаючись. Майбутнім юристам пропонуємо декілька книг — нових і вже знайомих, веселих і сумних, з гострим сюжетом і тих, що змушують замислитися над сенсом життя. Приємного читання!

Презентація до виступу директора наукової бібліотеки Н. П. Пасмор

On-line експозиція «Конституція незалежної демократичної держави»
Віртуальна тематична довідка та список рекомендованої літератури «Гетьман України Пилип Орлик і його Конституція 1710 року»

Віртуальний огляд та список рекомендованої літератури «Молодь проти насильства»

Учасники Генеральної Асамблеї прийняли «Харківську декларацію». Харків залишається єдиним містом в Україні, яке має повний комплект нагород Ради Європи - Диплом, Почесний Прапор, Таблицю Європи і Приз Європи.

• Інформ-реліз «Європа та Україна у світі, що змінюється»
• Книжкова експозиція «Ukraine on the way to European Intergration» (новий навчально-бібліотечний комплекс)

Внесено зміни до «Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» (наказ МОН України від 06.02.2017 № 174).

on-line експозиція «Сім'я і право: внутрішньонаціональний та міжнародний аспекти»

26 квітня 2017 р. у залі ділових зустрічей університету відбулося нагородження переможців конкурсу «Читач року»

Слайд-огляд «23 квітня – Всесвітній день книги та авторського права»

Віртуальна фото-книжкова експозиція до 135-річчя від дня народження українського державного, громадсько-політичного і культурного діяча, дипломата, історика, публіциста, літературознавця, бібліографа та педагога Д. І. Дорошенка

Медіа-дайджест «Безпечне, чисте навколишнє середовище: здоров'я та добробут суспільства»

Віртуальна виставка до 90-річчя від дня народження та 65-річчя науково-педагогічної і громадської діяльності першої жінки-криміналіста, яка удостоєна звання доктора наук В.О. Коновалової

Доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, в.о. Голови Конституційного Суду України Ю.В. Баулін передав в дар бібілотеці НЮУ ім. Ярослава Мудрого 452 примірники юридичної  літератури з особистої бібліотеки. 
Щиро вдячні за подарунок!

Виповнюється 110 років від дня народження Бару Мирона Йосиповича (1907 – 1998) українського вченого-правознавця, доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри трудового права (1954-1964), заслуженого працівника вищої школи України.

Інформ-дайджест «2014–2024 роки – Десятиріччя стійкої енергетики для всіх»

Сторінка 1 з 3
04135126
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
994
1570
35615
60087
Дата: 2017-08-19
Счетчик joomla

© 2012-2017 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені