21-27 жовтня дослідницьке співтовариство та наукові бібліотеки беруть участь у Open Access Week 2019. Міжнародна компанія «Enago», що пропонує сервіси авторам з підготовки рукописів для публікації у зарубіжних виданнях, запрошує 23 жовтня до інтерактивної панельної дискусії на тему «Чи дійсно науковий світ відкрив себе для відкритого доступу?»

24 жовтня 2019 р. о 13.15 відбудеться круглий стіл «Організація Об'єднаних Націй та виклики сучасності» (НБК, вул. Пушкінська, 84-а, 10 поверх). Організатори: наукова бібліотека, кафедра міжнародного права.

В рамках проекту "Ukrainian Stories" 15-16 жовтня відбулися лекції-дискусії голови Української фундації безпекових студій, магістра міжнародних відносин Ю.К. Каздобіної за темами: "Верховенство права", "Децентралізація", "Громадський контроль".

Виставка-подія «День захисника України. 1000 років нашому війську»

До 95-річчя від дня народження українського вченого – правознавця, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України, заслуженого професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Свєчкарьова Олександра Івановича.
• виставка періодичних видань "Наукова спадщина вченого-правознавця на шпальтах журналів" (НБК, 5 пов.)

 

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у вересні 2019 року

Університет отримав тестовий доступ до колекції баз даних EBSCO. Скористатися ресурсом можна у залі правової інформації  (3 поверх НБК) чи з комп'ютерів у локальній мережі Університету за посиланням: http://search.ebscohost.com.

віртуальна виставка книг з фонду наукової бібліотеки НЮУ ім. Ярослава Мудрого "Ярослав Мудрий. До 1000-річчя з початку правління"
мультимедійний лонгрід "Ярослав Мудрий: державотворець і просвітитель"
презентація "Історіографічне дослідження “Руської правди” у відділі рідкісних видань та дисертацій наукової бібліотеки" 

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у серпні 2019 року

Iнфо-квест «Цікаві факти про мови Європи»
• Тематична виставка книг іноземними мовами «Keep calm and lean Languages» (НБК, 6 пов.)

На круглому столі "Державотворчі процеси в Україні та зарубіжних країнах: історичний аспект", який відбувся у рамках III Харківського міжнародного юридичного форуму, академік Національної академії правових наук, доктор юридичних наук, керівник Видавничого дому "Ін Юре" Олександр Святоцький подарував до фонду Наукової бібліотеки НЮУ ім. Ярослава Мудрого унікальне видання. Дякуємо за співпрацю!

В Харківській державній науковій бібліотеці ім В. Г. Короленка відбулася презентація проєкту "Електронна колекція літературно-мистецьких журналів Харкова першої третини ХХ ст." Проєкт реалізовувався за підтримки Українського культурного фонду.

До 95-річчя від дня народження українського вченого-правознавця, доктора юридичних наук, професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Павловського Рафаїла Семеновича.
• виставка періодичних видань "Наукова спадщина вченого-правознавця на шпальтах журналів" (НБК, 5 пов.)

До уваги читачів новоотримані бібліотекою книги. Систематизований бюлетень нових надходжень (травень-червень та липень-серпень)

Відбулася презентація книги «Презумпція (не)винуватості» за участі авторів – відомого українського юриста Віктора Кононенка та професійного журналіста Андрія Чирви.

Шановні студенти, комплекти книг до 1 семестру нового навчального року можна отримати за графіком: 1 курс (завантажити) / всі курси (завантажити)

Віртуальний інфоогляд "Історія державотворення і боротьба за незалежність України мовою фактів"

Оn-line виставка-подорож «Харків: погляд крізь століття. Легенди міста»

Оn-line експозиція "Державні символи незалежної України"

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у липні 2019 року

Сторінка 1 з 4
06005149
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1603
2957
60826
81174
Дата: 2019-10-23
Счетчик joomla

© 2012-2019 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені