«Наука та метрика» – це перше періодичне видання в Україні, головною ціллю якого є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Міністерство освіти і науки забезпечило безкоштовне підключення до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Журнали тематично охоплюють математичні, природничі, технічні науки, право та міжнародні відносини, соціальні, економічні, а також гуманітарні науки.

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у грудні 2019 року. Детальніше

Книжкова тематична виставка "Дипломатія як служба і наука в історії та сучасності" (Факультет підготовки юристів для міністерства закордонних справ. Читальний зал бібліотеки. Вул. Динамівська, 4)

Календар пам'ятних дат «Вчені-правознавці – ювіляри 2020 року»

Колектив наукової бібліотеки взяв участь у щорічній благодійній акції, яка проходить під патронатом Профспілкового комітету та Палацу студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого з надання допомоги дітям-сиротам, а також дітям, позбавленим батьківського піклування, які мешкають в дитячих будинках, інтернатах, дитячих будинках сімейного типу у м. Харкові й Харківській області.

Для опублікування наукових робіт у зарубіжних журналах, що індексуються Scopus та Web of science, можна скористатися послугами компаній у сфері наукометрії та науки, які надають посередницькі науково-публікаційні сервіси науковій спільноті: консалтингова компанія «Наукові публікації – Publ.Science» та міжнародна компанія «Enago».

Книжкова тематична виставка "Свято збройних сил Украiни"(читальний зал бібліотеки Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури, вул. Динамівська, 4)

Протягом тижня (9-13 грудня 2019 року) для школярів міста Харкова у всіх бібліотечних локаціях навчально-бібліотечного комплексу відбуватимуться тематичні заходи. Організатори: кафедра міжнародного права, наукова бібліотека.

Тематична виставка "ЗАКОН. ЧЕСТЬ. ГІДНІСТЬ"(читальний зал бібліотеки Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури, вул. Пушкінська, 106)

Книжкова експозиція “Праці вчених кафедри цивільного права”(НБК, конференц-зал, 9 поверх) 

• Урок пам'яті "Голодомор - помста за свободу"
Слайд-огляд "Забуттю не підлягає"
• Історично-документальна експозиція "Голодомор 1932-1933 рр.: причини, механізми, наслідки"

До уваги читачів новоотримані бібліотекою книги. Систематизований бюлетень нових надходжень (вересень-жовтень 2019 р.)

Слайд-презентація "Основа національної державності — єдність, свобода, незалежність"
• Книжково-ілюстративна виставка "День Гідності та Свободи"(НБК, абонемент наукової літератури, 4 пов.)

Відкрито тестовий доступ до науково-аналітичного ресурсу Statista. Statista - німецький онлайн-портал статистики, який надає дані, зібрані інститутами дослідження ринку і громадської думки, а також отримані з економічного сектора. 

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у листопаді 2019 року. Детальніше

Вітання викладачам Університету, публікації яких проіндексовано наукометричними базами Scopus та Web of Science у жовтні 2019 року. Детальніше

05092941
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
2296
2385
49720
98454
Дата: 2020-01-20
Счетчик joomla

© 2012-2020 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені