Відбулася зустріч курсантів з головою Харківського обласного комітету міжнародної української спілки ветеранів війни П.О. Конюшенком

Книжкова експозиція "З рідним словом міцніє держава" до круглого столу "Правові засади функціонування державної мови"

У навчально-бібліотечному комплексі за участю доцента кафедри конституційного права С. Ю. Лукаша та студентів університету проведено лекцію-бесіду "Політичні партії України у виборчому процесі"

on-line експозиція  "Сім'я і право"
• авторська виставка співробітниці бібліотеки Шумаєвої І.Д. "Лялька-мотанка — берегиня роду" (НБК, абонемент художньої літератури, 6 пов.)

Передплачено доступ до повнотекстової електронної бази http://www.culonline.com.ua/, призначеної для користування книгами видавництва ТОВ "Центр учбової літератури" через веб-інтерфейс.

• літературно-мистецький вечір
webmuseum "Солдати перемоги над нацизмом: фронтовики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого"
• воєнно-патріотична книжкова експозиція "В серцях і книгах — пам'ять про війну"

27 квітня 2018 року на базі Наукової бібліотеки було проведено спільний семінар із участю працівників Науково-технічної бібліотеки імені Г.І. Денисенка

27 квітня 2018 р. о 13.00 відбулося нагородження активних відвідувачів бібліотеки (НБК, зал ділових зустрічей, 6 пов.)

12-13 квітня 2018 р. наукова бібліотека запрошує учасників II Міжнародної науково-практичної конференції «Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення» взяти участь у Днях адміністративного права у Відділі рідкісних видань і дисертацій.

історико-документальний медіа-огляд «Фашистські табори смерті – геноцид проти людства»
• тематична книжкова експозиція «Без права на забуття» (НБК, абонемент наукової літератури, 4 пов.)

віртуальна виставка-презентація "Шевченкіана у фондах наукової бібліотеки"
• книжкова експозиція "Постать, що єднає Україну"(вул. Пушкінська, 77, зал №11)

23-30 березня запрошуємо викладачів на серію он-лайн семінарів компанії Clarivate Analytics, присвячених можливостям платформи Web of Science для наукової роботи. Реєстрація обов'язкова

У науковій бібліотеці НБК Університету відбулося заняття-екскурсія слухачів факультету публічного управління та адміністрування Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії управління при Президентові України.

Вийшов друком перший номер оновленого загальнонаціонального юридичного журналу «Право України» за 2018 рік, присвячений концепціям, реаліям та перспективам IT-права.
Зі змістом зазначеного номера видання можна ознайомитися за посиланням: http://pravoua.com.ua/ua/store/pravoukr/pravo_2018_1/

√ Для науковців, які планують збільшити власні показники цитованості та h, наукова бібліотека проводить постійні консультації, а також відслідковує авторські профілі вчених університету на платформах Web of Science і Scopus.
√ Для самостійної реєстрації авторського профілю на платформі Web of Science необхідно перейти за посиланням.
Інструкція з реєстрації
√ Обов’язково вказуйте офіційну назву нашого вишу англійською мовою Yaroslav Mudryi National Law University
√ Переглянути інформацію щодо авторських профілів можна на веб- порталі бібліотеки у розділі «Бібліометричні профілі науковців Університету»

Студенти факультету адвокатури Університету взяли участь у творчій зустрічі з Віктором Кононенком

12-14 березня запрошуємо викладачів на нові вебінари, присвячені можливостям платформи Web of Science для наукової роботи. Реєстрація обов'язкова

Слайд-презентація «Гетьманат Павла Скоропадського»  (до 100-річчя від дня прийняття Конституції Української Народної Республіки; проголошення Української Держави)

05103302
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
2530
3167
51123
71675
Дата: 2018-09-23
Счетчик joomla

© 2012-2018 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені