Шановні відвідувачі бібліотеки, нагадуємо, що триває конкурс "Читач року – 2017" за девізом Української бібліотечної асоціації «Читай! Формат не має значення!».

Наукова бібліотека Університету нагороджена Грамотою Української бібліотечної асоціації за створення сучасного бібліотечного простору для забезпечення інформаційно-освітнього процесу (протокол №6 від 22.09.2017 р.).

Запрошуємо відвідати книжкову виставку-інсталяцію «Кожна війна закінчується миром» (абонемент художньої літератури навчально-бібліотечного комплесу, 6 поверх).

Колекційні фонди бібліотеки у 2017 р. поповнилися новими монографічними виданнями з особистих бібліотек професорів нашого Університету: Ю. П. Битяка (487), А. П. Гетьмана (618), В. В. Комарова (336), Ю. Г. Барабаша (390).

У перші тижні сонячного вересня вже понад 3000 читачів відвідали бібліотеку. 

Вступила в дію Постанова Кабінету міністрів України "Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації". Консультації щодо визначення індексів Універсальної десяткової класифікації (УДК) і авторського знаку для видань та статей можна отримати у відділі рідкісних книг і дисертацій (тел. 704-93-93)

Віртуальний інфоогляд "Історія державотворення і боротьба за незалежність України мовою фактів"

Віртуальний тур «Харків – європейське місто»
On-line виставка-подорож «Легенди міста»

On-line експозиція "Державні символи незалежної України"

Книжкова експозиція “Гетьман Іван Мазепа — український військовий, політичний і державний діяч ”(абонемент художньої літератури навчально-бібліотечного комплексу) 

Книжкова виставка-портрет Роман Шухевич — видатний діяч національно-визвольного руху України”(абонемент художньої літератури навчально-бібліотечного комплексу) 

Літо — прекрасна пора студентських канікул. Після закінчення сесії можна не лише загоряти і купатися, а й читати довго, із задоволенням, не відволікаючись. Майбутнім юристам пропонуємо декілька книг — нових і вже знайомих, веселих і сумних, з гострим сюжетом і тих, що змушують замислитися над сенсом життя. Приємного читання!

Презентація до виступу директора наукової бібліотеки Н. П. Пасмор

On-line експозиція «Конституція незалежної демократичної держави»
Віртуальна тематична довідка та список рекомендованої літератури «Гетьман України Пилип Орлик і його Конституція 1710 року»

Віртуальний огляд та список рекомендованої літератури «Молодь проти насильства»

Учасники Генеральної Асамблеї прийняли «Харківську декларацію». Харків залишається єдиним містом в Україні, яке має повний комплект нагород Ради Європи - Диплом, Почесний Прапор, Таблицю Європи і Приз Європи.

• Інформ-реліз «Європа та Україна у світі, що змінюється»
• Книжкова експозиція «Ukraine on the way to European Intergration» (новий навчально-бібліотечний комплекс)

Внесено зміни до «Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» (наказ МОН України від 06.02.2017 № 174).

on-line експозиція «Сім'я і право: внутрішньонаціональний та міжнародний аспекти»

04420481
Сьогодні
Вчора
Цей місяць
Минулий місяць
1295
4637
84215
98124
Дата: 2017-11-23
Счетчик joomla

© 2012-2017 Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Усі права захищені