Пошук по сайту

Вівторок, 23 листопада 2021 01:00

Тестовий доступ до бази EBSCO

Університет отримав тестовий доступ до колекції баз даних EBSCOhost. Скористатися доступом до баз даних можна у локальній мережі Університету (без введення логіну та паролю) або з домашніх комп’ютерів (Логін :  lawuniversityym Пароль : legal%%21aa). 

Доступ відкритий  до 31 грудня.


Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників журналів в електронному і друкованому форматі.

Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, більшість з яких повнотекстові.

EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих спеціалізованих матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками.

EBSCO також є провідним постачальником онлайн-контенту для бібліотек, у тому числі сотні дослідницьких баз даних, історичних архівів, довідкової літератури з медицини та корпоративних інструментів навчання, що обслуговують мільйони кінцевих користувачів у десятках тисяч установ. EBSCO є провідним постачальником електронних журналів і книг для бібліотек, з підтримкою підписки на більш ніж 360 000 серіалів, у тому числі більше 57 000 електронних журналів, а також онлайн-доступ до більш ніж 1 000 000 електронних книг.

 

Фахові видання університету

Теорія і практика правознавства

Проблеми законності

Вісник Асоціації кримінального права України

Філософія права і загальна теорія права

Економічна теорія та право

Філософія, філософія права, політологія, соціологія

Криміналіст першодрукований

Наші працівники зажди готові допомогти